Producent WAKO – sprzedaż domów z drewna

Jako producent domów z drewna, działamy na rynku od bardzo wielu lat. Jesteśmy firmą oferującą szereg rozwiązań dla ludzi poszukujących korzystnych ofert w zakresie budowy drewnianego domu. Nasza propozycja obejmuje budynki całoroczne i letniskowe, sauny z bali oraz stylowe elementy małej architektury.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które umożliwia nam realizowanie fantastycznych projektów dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Oferujemy projekty zarówno gotowe, jak i tworzone na zamówienie. W zakresie gotowych projektów możliwe jest wprowadzanie zmian, które pomogą dostosować dom idealnie do Twoich potrzeb.

Nasze budynki powstają z wysokiej jakości drewna. Ich konstrukcje – w przypadku domów z bali – tworzą bale prostokątne i okrągłe o różnych przekrojach.

Jako producent solidnych domów z drewna, podchodzimy do naszej pracy z najwyższą starannością i starannie wykonujemy każdy element konstrukcji.

Oferujemy domy z różnych rodzajów bali. Rodzaj będzie decydował o wyglądzie i charakterze domu.  Do budowy domów stosujemy bale prostokątne, okrągłe lub półokrągłe.

W konstrukcjach wykorzystujemy model tak zwanego Muru Pruskiego lub technologię szkieletową stosowaną w domach kanadyjskich. Jeżeli interesuje Cię zakup domów z drewna, koniecznie zapoznaj się z naszym katalogiem i projektami.

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać projekt i dostosujemy go do Twoich indywidualnych potrzeb.

Skontaktuj się z nami!

+48 601773679