Produkcja elementów i budowa domów drewnianych

Cenę każdego domu wyliczamy indywidualnie w zależności:

– od powierzchni ścian zewnętrznych i wewnętrznych,
– od rodzaju pokrycia, powierzchni i stopnia skomplikowania dachu,
– od ilości drzwi, okien i schodów,
– od rodzaju technologii w jakiej dom ma być wykonany.

Gotowe zestawy dobrane z myślą o produkcji domu

Lwia część naszych klientów jest zainteresowana nie tylko budynkiem, a także usługą produkcji domów drewnianych. Budowa domów drewnianych jest realizowana w różnych lokalizacjach w Polsce i za granicą. Co istotne, koszt montażu jest podyktowany zakresem zleconych prac.

W przypadku każdego przedsięwzięcia budżet ustalany jest indywidualnie. Zazwyczaj budowa osiąga wartość równoważną 20 procent budżetu wykorzystywanych elementów w przypadku realizacji projektu w Polsce lub 30 procent, gdy ma to miejsce poza granicami naszego kraju.

Oczywiście w niczym nie ograniczamy Państwa własnej inwencji i informujemy, że klienci mogą również dokonać montażu we własnym zakresie.

Projekty domów drewnianych na rynek globalny

Pomimo tego, że nasza główna siedziba znajduje się w Polsce, owoce naszej pracy mogą doświadczyć i podziwiać zleceniodawcy z całej Europy. Wielu naszych klientów pochodzi z takich krajów jak Francja, Niemcy, kraje skandynawskie, Wielka Brytania, Portugalia i Hiszpania.

Błyskawiczna produkcja elementów domów drewnianych

Innym walorem naszej oferty jest imponująco krótki czas wytworzenia komponentów domów drewnianych. Średnio zajmuje nam to zaledwie od 6 do 8 tygodni od chwili zaaranżowania umowy. Oczywiście czas montażu jest wprost proporcjonalny od stopnia skomplikowania danej konstrukcji.

Poniżej przedstawiamy przykłady konkretnych typów obiektów:

  • konstrukcja skromnej altanki zajmuje od 2 do 4 dni. Jest to bardzo dobra wiadomość dla entuzjastów spędzania wolnego czasu na działce, którzy nie muszą długo oczekiwać na wykonanie zlecenia.
  • w przypadku domu letniskowego warto zarezerwować więcej czasu. Budowa solidnej daczy zajmuje średnio od tygodnia do 6 tygodni.
  • konstrukcja domu mieszkalnego zajmuje jeszcze więcej czasu z uwagi na większe wymagania użytkowe. Zazwyczaj jest to okres od 4 tygodni do jednego kwartału.
  • montaż domu o powierzchni przekraczającej 250 metrów kwadratowych jest przedsięwzięciem, które pochłania najwięcej czasu, który może wynieść w przybliżeniu aż pół roku.

Nasi fachowcy dołożą wszelkich starań, aby zlecona produkcja spełniła wszystkie Państwa oczekiwania. Dzięki temu będzie ona mogła długo służyć kolejnym pokoleniom Państwa rodziny.

Wybierając projekt domu mieszkalnego warto wziąć pod uwagę, że zwykle im większa powierzchnia domu, tym cena metra kwadratowego jest niższa.