Domy z bali – ceny

Nasze domy z bali są nie tylko budynkami o najwyższych standardach. Stanowią one również nadzwyczaj korzystną opcję. Cena każdego naszego projektu jest niezwykle atrakcyjna. Wszystkie koszty wyliczamy na podstawie pełnych kryteriów, dzięki czemu cena, którą zaproponujemy, będzie bardzo uczciwa i realnie przełoży się na bezpośrednie korzyści. Domy z bali, które sprzedajemy, wyceniamy na bazie czterech bardzo ważnych kryteriów. Stanowią one podstawę przy realizacji każdej inwestycji.

Do tych czynników należą:

  • całkowita powierzchnia ścian wewnętrznych i zewnętrznych
  • rodzaj pokrycia oraz powierzchnia i stopień skomplikowania dachu
  • liczba drzwi, okien i schodów
  • rodzaj technologii, w której ma zostać wykonany (bale okrągłe, półokrągłe, prostokątne, konstrukcja szkieletowa, mur pruski)

Bardzo ważnym kryterium przy realizacji inwestycji jest grubość i rodzaj bali, które wykorzystujemy. Nasze domy z bali mają różne przeznaczenie – mogą służyć jako miejsce zamieszkania lub jako domki letniskowe. Wspomniane kryterium ma ogromne znaczenie w przypadku ustalenia jakie zastosowanie będzie miał dom. Poza domami mieszkalnymi i letniskowymi oferujemy również tworzenie elementów małej architektury. Poniżej prezentujemy cennik poszczególnych kategorii.

DOMY CAŁOROCZNE

Cena domu całorocznego, gotowego do zamieszkania bez fundamentu i instalacji mieści się w przedziale od 2000 do 3000 zł netto za m².

DOMY LETNISKOWE

Domy letniskowe kosztują w granicach 1000 do 1500 zł za m².

MAŁA ARCHITEKTURA

W celu zapoznania się z cennikiem tej kategorii, zapraszamy do odwiedzenia podstrony Mała Architektura

Warto również wspomnieć, że bardzo duży wpływ na cenę ma metraż budynku. Im większą inwestycję realizujemy, tym tańszy jest każdy następny metr kwadratowy. W związku z tym duże domy będą miały relatywnie niższą cenę za metr kwadratowy niż domy małe. Dokładna kwota zostaje ustalona po wyborze projektu i konsultacjach z naszymi przedstawicielami.